Taneční škola

 

Představujeme vám naší taneční školu, která je součástí DCS klubu. Zaměřujeme se na latino tance pro veřejnost – od salsy, přes bachatu až po zouku. Ale těšit se zde můžete i na swing nebo dopolední kurzy jogy. Věnovat se vám budou jen ti nejlepší lektoři. Kromě pravidelných kurzů vás čekají i víkendové workshopy a spousty tanečních festivalů.

Všechny tance si po kurzech můžete zatančit na našich pravidelných večerní akcích – pořádáme středeční Latino party či úterní a nedělní tančírny s živou hudbou. V latino rytmech můžete pokračovat i během vybraných víkendů na tanečních festivalech, koncertech a jiných akcích.

SALSA

Tento tanec patří jednoznačně mezi nejoblíbenější. Tanec plný žáru, karibského slunce a krásných variací přímo láká na parket. U nás se můžete ponořit do tajů buď

  • kubánské salsy
  • nebo salsy linea
dvou nejtančenějších variant v klubech po celém světě.

Vše, co se u nás naučíte, můžete vyzkoušet každou středu na Latino Glamour party.

BACHATA

Tanec který si u nás získal srdce mnoha tanečníků. Nejcharakterističtějším pohybem bachaty je bezesporu smyslný pohyb boků partnerky na 4.dobu.

V současnosti se tančí několik druhů bachaty - od

  • tradiční dominikánské bachaty
  • přes Bachata Fusion
  • po Bachata Sensual – mnohem mazlivější variantu než byl původní tanec.

Jak u nás bývá zvykem, i tento tanec si po kurzech můžete zatančit během pravidelných středečních párty.

ZOUK

Zouk je další z tanců, které jsme si v Čechách oblíbili. Pochází z Brazílie a pokud jste o zouku ještě neslyšeli, vzpomeňte si na lambadu.

Zouk je vlastně její modernější verze s tím rozdílem, že se vyznačuje efektnějšími a složitějšími krokovými variacemi. Poznávacím znamením tohoto tance je pohyb hlavy partnerky v tanečních figurách.

Tanečníci rozlišují hlavně dva styly zouku:

  • první pochází z Porto Seguro – rychlejší z obou stylů a má více společných rysů s lambadou
  • druhý k nám přišel z Ria – je to pomalejší a modernější varianta zouku.

 

Přijďte, naučte se nebo se zdokonalte v tanci, který vám přinese nový příliv energie, nespočet zážitků, ale i poznání nových přátel pod vedením vynikajících lektorů.

 Realizace © 2015 Webdesign Glanc-média